KÜLTÜR

Kültür başlığı altındaki programlarımız ile, kültürel dinamiklerin keşfedilerek güçlü bir kurum kültürünün inşa edilmesini, kültürel değişim ve dönüşüm süreçlerinin etkili yönetilmesini hedefliyoruz. Kurum kültürü ve değerlerinin tüm yönetici ve çalışanlar tarafından özümsenmesini ve işe yansıtılmasını amaçlıyoruz. Sektör spesifik olarak firma özelinde geliştirdiğimiz uygulamaları güçlü kurum kültürü hikayeleri ile destekliyoruz. Pratik sonuç odaklı ve etkisi yüksek çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Storytelling in Business

Ortak Değerler ve Biz Bilinci

Z Kuşağına Hazır Olmak

Yılmazlık ve Anti-Kırılganlık Kültürü

STRATEJİ

Strateji başlığı altındaki programlarımız ile, gelecekteki belirsizliklerin etkili bir şekilde yönetilmesi adına doğru öngörülerin ortaya çıkarılmasını hedefliyoruz. Geleceğe ışık tutan, değişime yön veren, çevik, fark yaratacak stratejik yaklaşımların geliştirilmesine ve verimliliğe yansıtılmasına katkı sağlıyoruz. Odaklanarak, derinleşerek farklı seçenekler geliştiriyoruz. Yeni yollar arayarak ve yenilikçi anlayış ile yeni yöntemler tasarlayarak sürdürülebilir çözümleri ortaya çıkarıyoruz.

Stratejik Öngörü ve Senaryo Planlama

Tasarım Odaklı Düşünme

LİDERLİK

Liderlik başlığı altındaki programlarımız ile; belirsizliğin ve öngörülemeyen durumların hâkim olduğu, hızlı değişimlerin yaşandığı günümüz iş ortamında yeni liderlik anlayışlarının benimsenmesini hedefliyoruz. Liderlerin ekipleriyle birlikte değer yaratmalarını, işbirlikçi bir yaklaşımla kapsayıcı bir kültürün oluşturulmasını amaçlıyoruz. Çevik çalışma modeli ile fark yaratan liderlik uygulamalarının sürdürülebilir performansa yansıtılmasına katkı sağlıyoruz.

Durumsal Liderlik

Dönüştürücü Çevik Liderlik

Kapsayıcı ve İşbirlikçi Liderlik

PERFORMANS

Performans başlığı altındaki programlarımız ile; fark yaratacak, farkındalık oluşturacak, ortak lisan geliştirilmesini sağlayacak güncel bilgileri, metodik yaklaşımları, bakış açılarını zenginleştirici ilham veren fikirleri paylaşıyoruz. Bütünsel perspektif ile başarıyı tetikleyen, sonuç odaklı yaklaşımları ortaya çıkarıyoruz. Paylaşılan kültürü oluşturmayı ve güçlendirmeyi, bireysel performans artışını kurumsal performans artışına yansıtmayı hedefliyoruz.

Öz Sorumluluk

6.Boyut İletişim

Öncelik Yönetimi

Geri Bildirim Kültürü

Çevik Proje Yönetimi

Sıra Dışı Problem Çözme

Güçlü Anlatım ve Etkileme

Etkileme ve Müzakere Stratejileri

Kaynak Yönetimi ve Planlamada Etkililik

Sıra Dışı Düşünme ve Yenilikçi Yaklaşımlar

Programlar katılım gruplarının beklentileri ve öncelikleri doğrultusunda tasarlanacaktır. Program içeriklerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.

NEDEN ONDA’yı TERCİH ETMELİSİNİZ?

•Konunun trend uzmanından paylaşımlar

• Güçlü ve güncel içerikler

• Uluslararası sektörel bilgi transferi

• İş simülasyonları

• Metodik yaklaşımlar

• İşe yansıyan özgün araçlar

• Kaynak paylaşımları

• Ölçümlenebilir iş modelleri

• İlham verici fikirler ve farklı bakış açıları

• Sonuç odaklı güncel teknikler

• Etkileşimli ve vizyon odaklı içerik tasarımları

98%

Müşteri Memnuniyeti

220

İş Projesi

940

Sağlanan Rehberlik

25

Kazanılan Ödül

SON HABERLER

PURA VIDA LUXURY TRAVEL

Yaşam anlamla donatıldığı ölçüde güzeldir. Yeni değerler ortaya çıkarmak, olumlu olana odaklanmak, sade ve yalın bir bakış açısıyla üretmek, geliştirmek, yeni fikirlerle ve tecrübe paylaşımıyla yaşamı zenginleştirmek ona anlam katar.

Biz de Onda Consultancy olarak «Pura Vida» felsefesiyle; yeni değerleri ortaya çıkarmaya, yeni fikirler ve tecrübe paylaşımı ile ilham vermeye, gelişime, dönüşüme ve üretmeye odaklanarak sizlerin yaşamlarına anlam katmayı amaçlıyoruz.

Lüksü nasıl en sade şekilde deneyimleyebilirsiniz?
With our Pura Vida programs…

Detaylı Bilgi için Tıklayınız
EĞİTİM PROGRAMLARI

İş dünyasında yaşanan hızlı değişimlerden ve gereksinimlerden yola çıkarak eğitim programlarımızı oluşturduk. Kültür, Strateji, Liderlik ve Performans alanlarında “iddialı içerikler” tasarladık.
Eğitimlerimizde bizlerle verimli ve keyifli bir öğrenme yolculuğuna çıkacaksınız.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız
RACA© PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ

Birlikte çalıştığımız, ülkemizin önde gelen firmalarının ihtiyaçlarından hareket ederek “RACA© Performans Yönetim Sistemi” yazılım programını geliştirdik. Danışmanlık alanındaki bilgi birikimi ve tecrübemizi entegre ettik ve çok yönlü bir ölçüm platformu oluşturduk.

RACA© Performans Yönetim Sistemi Stratejiden Performansa© modelimizin yeni bir süper gücüdür.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nasıl yardım edebiliriz?

Bizimle İletişim Kurun
tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR