Liderlik Kültürü

Liderlikte ortak bakış açısı ve ortak lisan geliştirilmesini sağlayarak etkili liderlik yaklaşımlarının kurumsal performansa yansıtılmasını gerçekleştiriyoruz.

Bu kapsamda, şirket stratejileri ve öncelikleri çerçevesinde geliştirdiğimiz uygulamalar ile paylaşılan liderlik kültürünün oluşturulmasını ve tüm organizasyona yaygınlaştırılmasını sağlıyoruz.

Liderlerin tüm organizasyon genelinde katalizör olmalarını, yönetici ve çalışanlar arasındaki senkronizasyon, işbirliği ve koordinasyon ile başarı hedeflerine yöndeş olarak ulaşılmasını amaçlıyoruz.

Kapsayıcı ve İşbirlikçi Liderlik Uygulamaları

Kapsayıcı bir kültürün oluşturularak sürdürülebilirliğin sağlanmasına yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Şirket kültürü ve stratejilerini dikkate alarak, öngörülemeyen durumların yönetilmesine katkı sağlayacak kapsayıcı ve işbirlikçi liderlik aksiyonlarını şekillendiriyoruz.

Özellikle, belirsizlik ve riskin yüksek olduğu durumlarda kapsayıcı ve işbirlikçi liderlik uygulamaları ile etkililiğin arttırılmasını hedefliyoruz. Tüm organizasyon genelinde güven atmosferi oluşturarak güçlendirilmesini sağlıyoruz ve etkili uygulamalarla destekliyoruz.

98%

Müşteri Memnuniyeti

220

İş Projesi

940

Sağlanan Rehberlik

25

Kazanılan Ödül

SON HABERLER

EĞİTİM PROGRAMLARI

İş dünyasında yaşanan hızlı değişimlerden ve gereksinimlerden yola çıkarak eğitim programlarımızı oluşturduk. Kültür, Strateji, Liderlik ve Performans alanlarında “iddialı içerikler” tasarladık.
Eğitimlerimizde bizlerle verimli ve keyifli bir öğrenme yolculuğuna çıkacaksınız.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız
RACA© PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ

Birlikte çalıştığımız, ülkemizin önde gelen firmalarının ihtiyaçlarından hareket ederek “RACA© Performans Yönetim Sistemi” yazılım programını geliştirdik. Danışmanlık alanındaki bilgi birikimi ve tecrübemizi entegre ettik ve çok yönlü bir ölçüm platformu oluşturduk.

RACA© Performans Yönetim Sistemi Stratejiden Performansa© modelimizin yeni bir süper gücüdür.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nasıl yardım edebiliriz?

Bizimle İletişim Kurun
tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR