Kurumsal Kültür ve Değerler

Kurumsal kültür ve değerler kapsamındaki uygulamalarımız ile kurumsal başarı hedeflerine ulaşmak için gerekli olan kültürel dinamiklerin keşfedilerek geliştirilmesini, iş sonuçlarına ulaşmayı hızlandıran kültürel değerlerin güçlendirilmesini sağlıyoruz.

Kurum kültürü ve değerlerinin tüm çalışanlar tarafından içselleştirilmesini ve yaygınlaştırılmasını amaçlayarak tüm yönetici ve çalışanlar arasında ortak kurumsal dili ve paylaşılan kültürü oluşturuyoruz.

Mevcut kültürün güçlü ve geliştirilmesini gereken yönlerini ortaya çıkarak kültürün düzenli olarak ölçümlenmesine zemin oluşturuyoruz. Yapılan tüm çalışmaların performans artışına yansımasını hedefliyoruz.

Kurumsal Kültür ve Değerler kapsamındaki tüm çalışmalarımızı seed© Kurum Kültürü Modelimiz ile yürütüyoruz.

Vizyon, Misyon, Değerler Çalıştayı

Şirket vizyon ve misyonunun gözden geçirilmesini ve netleştirilmesini, kurum kültürünün temelini oluşturan şirket değerlerinin tanımlanmasını hedefliyoruz. Kurumsal kültür kapsamında vizyon, misyon ve değerlerin yapıtaşlarını oluşturuyoruz.

Storytelling in Business

Piano© Storytelling in Business Modelimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile, danışmanlık bakış açısı ve en güncel içerikler ile sektör spesifik uygulamalar tasarlıyoruz. Uygulamaların etkilerini ve sonuçları takip ederek geliştiriyoruz.

Bu kapsamda, kurumsal strateji ve öncelikler ile bağlantılı, pratik, sonuç odaklı ve etkisi yüksek teknikler ile farkındalık oluşturarak yaratıcılığı tetikliyoruz. Büyük resim ile bağlantılar kurarak hedeflenen sonuca ulaşma noktasında ilham verici yaklaşımları ortaya çıkarıyoruz.

Hikayelerin gücünü kullanarak ve hikayelerin etkisini kalıcı kılarak başarının sürdürülebilirliğini sağlamayı hedefliyoruz.

Storydoing in Business

En güncel trendleri takip ederek müşteri deneyimini zenginleştiren etkili marka hikayelerini ortaya çıkarıyor ve uyguluyoruz. Müşteri odaklı, markanın başarısını tetikleyen strateji ve çözümler geliştirerek müşteri deneyiminin farklılaştırılmasını sağlıyoruz.

Gerçek marka hikayelerinin etkisini ve ortaya çıkardığı sonuçları ölçümleyerek sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyoruz.

Storydoing in Business kapsamında gerçekleştirdiğimiz tüm uygulamaların iş sonuçlarına yansıtılarak kültür haline dönüştürülmesini hedefliyoruz.

İşveren Markası

Şirket özelinde özgün işveren markası stratejileri ve uygulamaları geliştirerek güçlü ve olumlu bir işveren markası oluşturmak adına öncelikli aksiyonları netleştiriyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz etkili, sıra dışı ve fark yaratan uygulamalar ile sürekliliğin sağlanmasını hedefliyoruz.

En iyi uygulamaları, örnek ve deneyimleri paylaşarak bilgi transferini sağlıyor, hazırladığımız yol haritası ve işveren markası kontrol listesi ile rehber niteliği taşıyacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

98%

Müşteri Memnuniyeti

220

İş Projesi

940

Sağlanan Rehberlik

25

Kazanılan Ödül

SON HABERLER

PURA VIDA LUXURY TRAVEL

Yaşam anlamla donatıldığı ölçüde güzeldir. Yeni değerler ortaya çıkarmak, olumlu olana odaklanmak, sade ve yalın bir bakış açısıyla üretmek, geliştirmek, yeni fikirlerle ve tecrübe paylaşımıyla yaşamı zenginleştirmek ona anlam katar.

Biz de Onda Consultancy olarak «Pura Vida» felsefesiyle; yeni değerleri ortaya çıkarmaya, yeni fikirler ve tecrübe paylaşımı ile ilham vermeye, gelişime, dönüşüme ve üretmeye odaklanarak sizlerin yaşamlarına anlam katmayı amaçlıyoruz.

Lüksü nasıl en sade şekilde deneyimleyebilirsiniz?
With our Pura Vida programs…

Detaylı Bilgi için Tıklayınız
EĞİTİM PROGRAMLARI

İş dünyasında yaşanan hızlı değişimlerden ve gereksinimlerden yola çıkarak eğitim programlarımızı oluşturduk. Kültür, Strateji, Liderlik ve Performans alanlarında “iddialı içerikler” tasarladık.
Eğitimlerimizde bizlerle verimli ve keyifli bir öğrenme yolculuğuna çıkacaksınız.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız
RACA© PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ

Birlikte çalıştığımız, ülkemizin önde gelen firmalarının ihtiyaçlarından hareket ederek “RACA© Performans Yönetim Sistemi” yazılım programını geliştirdik. Danışmanlık alanındaki bilgi birikimi ve tecrübemizi entegre ettik ve çok yönlü bir ölçüm platformu oluşturduk.

RACA© Performans Yönetim Sistemi Stratejiden Performansa© modelimizin yeni bir süper gücüdür.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nasıl yardım edebiliriz?

Bizimle İletişim Kurun
tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR