Ne Yapıyoruz?

Kültür, Strateji, Liderlik ve Performans konularında dünyaya farklı bir açıdan bakmanıza, etkili ve sürdürülebilir çözümler geliştirmenize, benzersiz içeriklerimizle hayal ettiğiniz fırsatlara ulaşmanıza ve sonuçları zaman kaybetmeden ölçmenize yardımcı oluyoruz.

Danışmanlık MÜKEMMELLİĞİ

İşinizin başarılı olmasını sağlamak için biz buradayız. İşinize odaklanıyoruz, güçlü içeriklerle farkındalık oluşturacak çözümler tasarlıyoruz, doğru stratejileri kurguluyoruz ve beklentilerinizi aşacak etkili uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

15 YEARS OF YOUR TRUST

Karşılıklı güven başarının anahtarıdır. Biz, bizim açımızdan en büyük ödüllerden birisinin müşterilerimiz için gerçek anlamda fark yaratmak olduğuna inanıyoruz. Bu inançla, etkili taahhütlerimiz ve tamamen kararlı, doğru çözümlerimiz doğrultusunda ilerlemeyi hedefliyoruz.

BÜYÜK MÜŞTERİLER, HARİKA Gerİ Dönüşler, Büyük Dalgalar

Büyük dalgayı yakalama süreçlerini hızlandırdığımız yüzlerce müşterimizle, ulusal ve uluslararası platformlarda, ödüllere uzanan bir yolculuk yapıyoruz.

98%

Müşteri Memnuniyeti

220

İş Projesi

940

Sağlanan Rehberlik

25

Kazanılan Ödül

SON HABERLER

PURA VIDA LUXURY TRAVEL

Yaşam anlamla donatıldığı ölçüde güzeldir. Yeni değerler ortaya çıkarmak, olumlu olana odaklanmak, sade ve yalın bir bakış açısıyla üretmek, geliştirmek, yeni fikirlerle ve tecrübe paylaşımıyla yaşamı zenginleştirmek ona anlam katar.

Biz de Onda Consultancy olarak «Pura Vida» felsefesiyle; yeni değerleri ortaya çıkarmaya, yeni fikirler ve tecrübe paylaşımı ile ilham vermeye, gelişime, dönüşüme ve üretmeye odaklanarak sizlerin yaşamlarına anlam katmayı amaçlıyoruz.

Lüksü nasıl en sade şekilde deneyimleyebilirsiniz?
With our Pura Vida programs…

Detaylı Bilgi için Tıklayınız
EĞİTİM PROGRAMLARI

İş dünyasında yaşanan hızlı değişimlerden ve gereksinimlerden yola çıkarak eğitim programlarımızı oluşturduk. Kültür, Strateji, Liderlik ve Performans alanlarında “iddialı içerikler” tasarladık.
Eğitimlerimizde bizlerle verimli ve keyifli bir öğrenme yolculuğuna çıkacaksınız.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız
RACA© PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ

Birlikte çalıştığımız, ülkemizin önde gelen firmalarının ihtiyaçlarından hareket ederek “RACA© Performans Yönetim Sistemi” yazılım programını geliştirdik. Danışmanlık alanındaki bilgi birikimi ve tecrübemizi entegre ettik ve çok yönlü bir ölçüm platformu oluşturduk.

RACA© Performans Yönetim Sistemi Stratejiden Performansa© modelimizin yeni bir süper gücüdür.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nasıl yardım edebiliriz?

Bizimle İletişim Kurun
tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR