Bütünsel Performans Yönetimi

Kurumsal strateji ve önceliklerle entegre edilmiş performansın sürekliliğini sağlayacak etkili bir yapı kurguluyoruz. Strateji, hedefler ve yetkinlikler arasında entegrasyonun oluşturulması adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kurumsal stratejileri destekleyen hedefler ve değer odaklı bir yaklaşımla belirlenen yetkinlikler arasındaki uyum sürekli gelişime katkı sağlamaktadır.

Bu kapsamda; adil, objektif, güven veren, şeffaf, net ve gelişim odaklı bir yapı tasarlıyoruz. Etkili ölçüm parametreleri ile destekleyerek bireysel performanstan kurumsal performansa kadar giden süreçte net bir resim ortaya çıkarıyoruz. RACA© Performans Yönetimi Sistemi kapsamındaki yazılım programımız ile bütünsel bir yapı oluşturarak etkili ölçümler gerçekleştiriyoruz.

Sektörel ve kurumsal gereklilikler doğrultusunda çalışanların potansiyelinin en üst noktada geliştirilmesine zemin oluşturarak sürdürülebilir gelişimi hedefliyoruz. Yüksek performans kültürünü oluşturuyor, güçlendiriyor ve yaygınlaştırıyoruz.

Yetkinlik Yönetimi (VENTO©)

Yönetici ve çalışanların mevcut yetkinlik düzeylerini etkili ölçüm araçlarıyla çok yönlü analiz ederek objektif ölçümler gerçekleştiriyoruz. Sürdürülebilir gelişimi hedefleyen bireysel yetkinlik gelişim planlarını hazırlıyoruz ve uyguluyoruz.

Sektör spesifik olarak ihtiyaç duyulan yeni yetkinlik setlerinin geliştirilmesi yönünde önemli katkılar sağlıyoruz. VENTO© Yetkinlik Yönetimi Modeli ile mevcut ve potansiyel yeteneklerin etkili yönetilmesini yanı sıra yetkinlik gelişiminin sürekliliğini sağlayacak sistematikleri kurguluyoruz.

98%

Müşteri Memnuniyeti

220

İş Projesi

940

Sağlanan Rehberlik

25

Kazanılan Ödül

SON HABERLER

PURA VIDA LUXURY TRAVEL

Yaşam anlamla donatıldığı ölçüde güzeldir. Yeni değerler ortaya çıkarmak, olumlu olana odaklanmak, sade ve yalın bir bakış açısıyla üretmek, geliştirmek, yeni fikirlerle ve tecrübe paylaşımıyla yaşamı zenginleştirmek ona anlam katar.

Biz de Onda Consultancy olarak «Pura Vida» felsefesiyle; yeni değerleri ortaya çıkarmaya, yeni fikirler ve tecrübe paylaşımı ile ilham vermeye, gelişime, dönüşüme ve üretmeye odaklanarak sizlerin yaşamlarına anlam katmayı amaçlıyoruz.

Lüksü nasıl en sade şekilde deneyimleyebilirsiniz?
With our Pura Vida programs…

Detaylı Bilgi için Tıklayınız
EĞİTİM PROGRAMLARI

İş dünyasında yaşanan hızlı değişimlerden ve gereksinimlerden yola çıkarak eğitim programlarımızı oluşturduk. Kültür, Strateji, Liderlik ve Performans alanlarında “iddialı içerikler” tasarladık.
Eğitimlerimizde bizlerle verimli ve keyifli bir öğrenme yolculuğuna çıkacaksınız.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız
RACA© PERFORMANS YÖNETİM SİSTEMİ

Birlikte çalıştığımız, ülkemizin önde gelen firmalarının ihtiyaçlarından hareket ederek “RACA© Performans Yönetim Sistemi” yazılım programını geliştirdik. Danışmanlık alanındaki bilgi birikimi ve tecrübemizi entegre ettik ve çok yönlü bir ölçüm platformu oluşturduk.

RACA© Performans Yönetim Sistemi Stratejiden Performansa© modelimizin yeni bir süper gücüdür.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

Nasıl yardım edebiliriz?

Bizimle İletişim Kurun
tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR